Şerifali Sürücü Ve Ehliyet Kursları 2020

Şerifali Sürücü Ve Ehliyet Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir.Karayollarında son sayımlara göre ortalama 25 milyon araç bulunmaktadır. Bu da 25 milyon sürücü olduğunu gösterir. Bu rakamın büyük çoğunluğu da İstanbul’da bulunmaktadır. Bu nedenle de İstanbul’da trafik sıkışıklığı hiç bitmemektedir. Trafik sıkışıklığının tek nedeni sürücü sayısındaki artış değildir. Bunun yanında sürücülerin Karayolları Trafik Kanunlarına uymamaları, trafikte sürekli kuralları ihlal etmeleri, yanlış şeritte ilerlemeleri, hatalı sollamalar yapmaları, hız sınırını aşarak seyretmeleri ve daha bunun gibi birçok hata, karayollarında trafik sıkışıklığına yol açmaktadır. Yalnızca trafik sıkışıklığı değil can ve mal kayıpları da oluşmaktadır. Bilinçsiz sürücüler tarafından trafikte neredeyse her gün adeta katliam yapılmaktadır. Sürücüleri bilinçlendirecek olan kurum ise sürücü kurslarıdır.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Sürücü kurslarında sürücü adayları kurallara uyan, trafikte hatalı davranışlardan uzak duran bilinçli sürücüler yetiştirilmelidir. Ancak ne yazık ki birçok sürücü kursu maddi kaygıları gözeterek insanları bilinçlendirmeden, yalnızca sürücü belgesi sınavına hazırlamakta ve trafiğe bu bilinçsiz yapıyla çıkmalarına neden olmaktadır. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir şehirde profesyonel olmasa da kurallara uyan sürücülerin yetiştirileceği sürücü kurslarına ciddi anlamda ihtiyaç vardır. Sürücülere trafik bilincini aşılayan, trafik kurallarının mutlaka uygulanması gerektiği düşüncesini sürekli vurgulayan kaliteli eğitimiyle ön plana çıkan sürücü kurslarından birisi de Şerifali Sürücü ve ehliyet kurslarıdır. Şerifali Sürücü Ve Ehliyet Kursları İstanbul’un Ümraniye semtinde bulunmaktadır. Ümraniye ve çevresinde ikamet eden sürücülerin sıklıkla tercih ettiği, verdiği eğitimlerle bilinçli sürücüler yetiştiren bu kurum, Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu müfredatı eksiksiz olarak sürücü adaylarına sunmaktadır. Vermiş olduğu eğitimler, uygulamalı derslerle sürücü adaylarına öğretilmektedir. Profesyonel hocalar, deneyimlerini de derslerde aktararak sürücüleri trafikte dikkatli olmanın ne denli önemli olduğunu daima vurgulamaktadır. Ümraniye Şerifali Sürücü Ve Ehliyet Kursları, konum olarak da oldukça kolay ulaşımı olan bir mevkide bulunmaktadır. Sürücü adayları bu kuruma rahatlıkla ulaşmakta ve derslerini kaçırmamaktadırlar. Kurumun bir başka avantajı da sınıfların kategorilere göre ayrılmış olmasıdır. Trafik sınıfında görsel öğrenmeyle destekli eğitim sunulmakta, ilk yardım sınıfında projeksiyon ve model insan kullanılarak ilk yardımın önemi anlatılmakta, motor sınıfında ise çalışan maket motorlarla aracın tüm çalışma mekanizması uygulamalı olarak gösterilmektedir. Direksiyon derslerinde tek marka araç üzerinde çift debriyaj ve fren özelliğine sahip eğitim araçları tercih edilmektedir. Çift debriyaj ve çift fren özelliği sayesinde sürücü kolaylıkla araba kullanmayı öğrenebilmekte ve olası tehlikeler yan koltuktaki eğitimci tarafından önlenmektedir.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Sürücü kursu seçiminde öncelikli olarak Ümraniye Şerifali Sürücü ve Ehliyet Kurslarını tercih eden sürücü adayları, derslere, trafiğe ve araç kullanımına profesyonel olarak hakim olurken, bir yandan da sınava hazırlık yapma şansı bulmaktadırlar. Sürücü belgesi sınavlarını tek aşamada geçmek isteyen sürücü adayları Şerifali Sürücü ve Ehliyet Kurslarını tercih ederek maddi manevi kazanç sağlayabilirler.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu