Sahrayıcedit Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Sahrayıcedit Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. İstanbul dört bir yanıyla turist çeken, tarihiyle övünen bir şehirdir. Ancak trafik için ne yazık ki aynı durum geçerli değildir. Çok kalabalık bir şehir olması nedeniyle, trafikte de zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Özellikle sık kullanılan iki yakanın geçiş güzergahında her gün belli saatlerde trafik sıkışıklığı yaşanmakta, trafik çileye dönüşmektedir. Trafiğin çilesini çekenler de trafiği çileye dönüştürenler de sürücülerin kendisidir aslında. Bilinçsiz sürücüler sebebiyle trafik çoğu zaman alt üst olmakta, insanlar ulaşmak istedikleri noktaya bir türlü varamamaktadırlar. Saatler süren yolculuk da sürücülerin gergin dakikalar yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle her yerde olduğu gibi trafikte de eğitim şarttır.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Trafiğe çıkabilmek için sürücü adayları eğitimden geçerler. Bu eğitimi sürücü kurslarında alarak sınavlara giren sürücü adayları, adaylıklarını elde ettikleri başarı sonrasında kaldırabilmektedirler. Sürücü belgesine sahip olan her vatandaş sürücü olmuş demektir. Trafiğe çıkmaya yasal olarak hak kazanan sürücü adayları, çoğunlukla ödeme koşulları ve fiyatları düşük olan sürücü kurslarını tercih etmektedirler. Sahrayıcedit Ehliyet ve Sürücü Kursları da sunduğu ödeme olanakları ve fiyatları ile sürücü adaylarını çeken bir kurumdur. Fiyatlarda uçuk rakamlar yerine daha mütevazi rakamları tercih eden bu kurumda eğitim de oldukça kalitelidir. Sürücülük eğitimin direksiyon derslerinin önemi fazladır. Direksiyon derslerin kullanılan araçlar, çift debriyaj ve çift fren sistemine sahip olmalıdır. Sahrayıcedit Ehliyet ve Sürücü Kurslarında kullanılan eğitim araçları da tam tarif edildiği şekilde, çift debriyaj ve fren sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde kursiyerler aday sürücü araçlarında kolaylık araç kullanımını öğrenmektedirler. Derslerde öncelikle arabaya binmeden önce nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılır. Daha sonra kursiyerler araç içinde aracı çalıştırmadan hangi unsurlara dikkat etmeleri gerektiğini öğrenirler. (Ayna düzeltme, koltuk ayarı, ehliyet kemeri vs.) Son olarak da aracı çalıştırmayı ve yol almayı öğrenen sürücüler, direksiyon derslerini başarıyla tamamlarlar. Araba kullanmak demek yalnızca motorun yapısını, ilk yardım kurallarını, yolda nasıl gidileceğini, trafik kurallarını bilmek değildir. Gerçek bir sürücü olabilmek için bunların hepsine hakim olunması gerekir. Aracın kontrolü de bilinmesi gerekenler arasında yer alır. Sahrayıcedit Sürücü ve Ehliyet Kurslarında verilen eğitimler de bunların hepsini kapsamaktadır. Kursu bitiren sürücü adayları, sınavları da başarıyla tamamladıktan sonra sürücü belgelerini trafik şubelerinden alabilmektedirler. Böylece trafiğe yasal olarak çıkma imkanı sağlamaktadırlar.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Sürücü adayları İstanbul Erenköy’de bulunan Sahrayıcedit Ehliyet ve Sürücü Kurslarını tercih ederek, gerçek bir sürücü olma şansını yakalayabilir, sürücülük deneyimini ehliyetlerini almadan yaşayarak trafiğe profesyonel olarak çıkma hakkına sahip olabilirler. Sahrayıcedit Ehliyet ve Sürücü Kursları, kursiyerlerine uygulamalı dersliklerde eğitimler vermektedir. Her sınıfın kendin özgü uygulama araç gereci bulunmaktadır. Eğitimler aynı zamanda görsel destekli olarak yapılmakta, algı güçlendirilerek dersler kolaylaştırılmaktadır.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu