Maltepe Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Maltepe Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Araç sahibi olmak, hemen her insanın hayalini süsleyen bir durumdur. Kimi insan için zorunluluk olan bu durum, kimi insan için sadece sosyal bir hobi olarak görülebilir. Hangi sebepten olursa olsun, insanların sürekli olarak araç aldığı bir gerçektir. Her yıl trafiğe çıkan binlerce araç bulunmaktadır. Bu araçların kullanılması için gerekli olan ehliyet sayısı da buradan anlaşılabilir. Ehliyet, devletimizin yasalarla koruduğu bir belgedir. Bu belgenin gerekliliği, daha güvenli bir trafik ve daha bilinçli insan yetiştirme adına önemlidir. İnsanların araç sürebilmek için aldıkları ehliyetler, pek çok farklı türde bulunmaktadır. Aracın türüne göre değişen ehliyetlerde, A, B, D, E gibi sınıflar bulunmaktadır. En yaygın görülen ehliyet olan B grubu ehliyet, otomobiller ve küçük ticari araçlar için verilmektedir. İnsanların hem iş hem de kişisel sebeplerden dolayı aldıkları bu araçları sürebilmek için B sınıfı ehliyet almaları gerekmektedir. Ehliyet almak için yapılması gereken şey ise, öncelikle bir ehliyet kursuna kaydolmak olacaktır.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Maltepe Ehliyet ve Sürücü Kursları, İstanbul Maltepe civarında bulunan insanlara hizmet sunmaktadır. Daha kaliteli eğitim ve daha bilinçli sürücüler için çalışan bu kurslarda, belli saat sayısında eğitim verilmektedir. Sürücü eğitimleri, iki farklı aşamada gerçekleştirilmektedir. Birinci aşamada, teorik olarak gerekli olan dersler anlatılmaktadır. Motor, trafik ve ilkyardım dersleri olarak bilinen bu teorik derslerde, trafik hayatına dair gerekli olan tüm bilgiler verilmektedir. Motor dersinde, sürülecek olan araç cinsine göre, araçla ilgili bilgiler, teknik konular anlatılmaktadır. Bu sayede, küçük arızalar, belli başlı aksaklıklar, kişinin kendisi tarafından çözümlenebilecektir. Trafik dersi, bu derslerin için en önemli olanıdır. Trafik kuralları, geçiş üstünlükleri, gerekli olan hamleler gibi pek çok konu, bu dersin kapsamında anlatılmaktadır. Trafiğe hazır hale gelmek, bu ders ile mümkün olacaktır. Son olarak karşımıza çıkan ilkyardım dersinde, trafikte oluşabilecek olumsuzluklara nasıl müdahale edileceği anlatılmaktadır. Bir kaza esnasında yaralanmalar olabilir. Yaralanmalarda, sağlık ekipleri olay yerine gelene kadar yaralanan kişiyi hayatta tutmak çok önemlidir. İlkyardım dersinde bu bilgiler sunulmaktadır. Tüm bu bilgilerin verilmesinden sonra ikinci aşama olan pratik aşamasına geçilmektedir. Pratik aşaması, direksiyon dersini içermektedir. İlk defa araca binecek olan sürücüler, öncelikle güvenli bir bölgede, daha sonra yavaş yavaş trafiğin içinde araçla pratik yapacaklardır. Teorik kısımda öğrenilen dersler, bu aşamada uygulamaya geçecektir. Maltepe ehliyet ve sürücü kursları, iki aşamada da insanlara en kaliteli eğitimi sunmaktadırlar.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Kursun başarıyla tamamlanmasının ardından sınava tabii tutulacak olan sürücü adayları, yine 2 aşamalı sınavda başarı göstermeye çalışacaktır. Belli puanları almayı başaran adaylar, ehliyet almaya hak kazanacak ve sürücü olarak trafiğe çıkabilecektir. Eğitimlerin sıkı olması, insanların bilinçli olması anlamına gelecektir. İnsanların bilinçli olması, daha güvenli bir trafiği beraberinde getirecektir.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu