Kozyatağı Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Kozyatağı Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Trafikte herkes aynı kurallara bağlı kalarak eşit bir şekilde ilerlemektedir. Trafik kanunları her sürücü için geçerlidir. Bazı ağır vasıtalar için mevcut farklı kurallar olsa da genel anlamda ortak kurallar bulunmaktadır ve sürücülerin tümünün bu ortak kurallara uyması gerekmektedir. Aksi taktirde trafikte kaos ortamı oluşur, kazalar ardı ardına can ve mal kaybına yol açar. Trafikte kuralların var olması, milyonlarca sürücünün belli bir düzen içinde hareket etmesini sağlar. Bu sayede trafikte hem sıkışıklık azalmakta hem de saygı ve sevgi çerçevesi içinde trafik olağan bir şekilde akmaktadır. Trafik yoğunluğunun, kazaların çok olduğu şehirlerde ise insan kalabalığının etkisi çok fazladır. Her insan bir olmadığı için trafik kurallarına uyan insanlar olduğu gibi kuralları ihlal eden insanlar da bulunmaktadır.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Sürücülerin trafikte kuralları ihlal etmesinin iki sebebi vardır. Birinci sebep sürücülerin bilinçsizliğinden kaynaklanmaktadır. İkinci sebep ise sürücülerin bilinçli olduğu halde saygısız bir yol izleyerek kuralları ihlal etmesine dayanmaktadır. Bu iki sebep yüzünden trafikte sorun bitmemektedir. Sürücülere bilinç kazandıracak ve trafiğin önemi vurgulayacak olan en önemli etken de eğitimdir. Eğitim de sürücü belgesi almak için gidilen sürücü kurslarında verilmektedir. Kozyatağı Ehliyet ve Sürücü Kurslarında temel trafik eğitiminin yanı sıra sürücü adayları trafikte bilinçli davranılması gerektiğini öğrenmektedir. Her şeyden önce can ve mal güvenliğinin sağlanması gerektiği bilinci sürücü adaylarına aktarılırken, bunun yanında trafikte uyulması gereken kurallar anlatılmaktadır. Yani öncelik her zaman maneviyattır. Trafikte saygılı olmayı öğrenen sürücüler, trafikte sorunun en aza inmesine destek sağlamaktadırlar. Kozyatağı Ehliyet ve Sürücü Kursları, kayıtlarını sürekli yenileme fırsatını da benimsediği eğitim anlayışıyla kazanmaktadır. Kurumda eğitimler için özel hazırlanmış maket destekli sınıflar bulunmaktadır. Motor derslerinde maket motor, ilk yardım derslerinde maket insan ve trafik derslerinde maket trafik tabelalarıyla, eğitim çok daha eğlenceli ve kolay bir hale getirilmektedir. Sürücü adayları kurumda dersleri görsel ve işitsel destekli olarak aldıklarından, eğitimin amacına rahatlıkla erişilmektedir. Aynı zamanda direksiyon derslerinde kullanılan araçlar, özel donanımlı, çift fren ve debriyaj sistemine bağlı aday sürücü levhası bulunan araçlardır. Bu şekilde olması, sürücü adaylarının trafikte yapacakları hataların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Düşünülen her ayrıntı profesyonel eğitim tabanına dayandırılmaktadır. Uygulamalı eğitimler, sürücü adaylarının aktif araç kullanımı sırasında yaşayacakları sorunların önüne geçebilmelerini sağlamaktadır.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Kozyatağı Ehliyet ve Sürücü Kursları İstanbul Erenköy’de her kayıt döneminde sınıflarını fullemektedir. Rakiplerin bu kadar çok olmasına rağmen sürücü adaylarının bu kurumu tercih etmesinin bir nedeni de kurumun bulunduğu konum itibariyle kolay ulaşım imkanı sağlamasıdır. Aynı zamanda sürücü adaylarını maddi yönden çok zorlamamakta, kolay ödeme seçenekleriyle kursu tamamlamalarını sağlamaktadır. Kozyatağı Ehliyet ve Sürücü Kurslarını tercih edecek sürücü adayları, kayıtlarını erken yaptırdıkları taktirde çeşitli indirim avantajlarından da yararlanabilmektedirler.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu