Kazasker Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Kazasker Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Eğitim, insanlar için hiçbir zaman değerini kaybetmeyecek bir kavramdır. Eğitim sayesinde gelişen toplumlar, dünyada söz sahibi olmayı başarmıştır. Eğitim denince sadece ilk akla gelen okul kavramı olmamalıdır. Eğitim, hayatın her alanında gerekli olan bir kavramdır. İnsan ilişkileri konusunda eğitim, daha iyi yönetici olmak için eğitim, araç kullanmak için eğitim gibi hayatın her alanında görebiliriz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde sokaklarda milyonlarca araç bulunuyor. Otomobil, otobüs, minibüs, motor gibi motorlu taşıtlar, insanların ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaya yarıyor. Kimi zaman özel otomobiliniz ile yaptığını yolculuk, kimi zaman toplu taşıma ile mümkün olmaktadır. Hangisini tercih ederseniz edin, trafikte belli bir süre zaman geçireceğiniz bir gerçektir. Trafikte geçen zaman zarfında olabildiğince güvende olmak, trafiğin olabildiğince sağlıklı bir şekilde ilerlemesi gerekir. Bunu sağlayacak olan, her şeyde olduğu gibi bu konuda da insan olacaktır. Eğitim, insanların bu konuda çok daha güvenli bir trafik ortamı yaratmasına yardımcı olacaktır.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Kadıköy’de bulunan Kazasker, ehliyet ve sürücü kursları sayesinde bölgedeki insanlara en iyi eğitimi sunmaktadır. Daha güvenli bir trafik için verilen bu eğitimin kaliteli olması, bireylerin çok daha bilinçli bir şekilde trafiğe çıkmasını hedeflemektedir. Araç türüne göre değişen ehliyet çeşitlerinden, size uygun olanını belirlediğinizde, sürücü kurslarının eğitim programlarına katılabilirsiniz. Motor eğitimi, ilkyardım eğitimi ve trafik eğitimi şeklinde 3 kısma ayrılacak olan teorik derslerde, trafikte ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi edineceksiniz. Motor eğitiminde, aracın motoru, çeşitli aksamları, olabilecek basit arızaların nasıl giderileceği gibi konular anlatılacaktır. Trafik eğitiminde, trafikte nasıl hareket edilmeli, geçiş üstünlükleri, trafik işaret ve levhalarının anlamları gibi hayati önem taşıyan konular hakkında bilgiler verilecektir. İlkyardım eğitiminde ise, olası bir kaza durumunda nasıl müdahale edileceği, sağlık ekipleri gelene kadar insanları yaşatmak için nasıl yöntemler uygulanacağı konusunda çok önemli noktaların altı çizilecektir. Teorik eğitimin tamamlanmasının ardından, Kazasker ehliyet ve sürücü kursları tarafından temin edilen son model ve güvenli araçlarla, pratik sürüş eğitimi verilecektir. Öncelikle boş bir alanda verilecek sürüş eğitimi, yavaş yavaş trafiği kapsayan bölgelere doğru kaydırılacaktır. Bu şekilde, trafiğin içinde nasıl davranılacağı uygulamalı olarak gösterilecektir.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Tüm bu eğitimlerin başarı ile tamamlanmasının ardından, devletin açacağı sınava girecek olan sürücü adayları, iki kademeden oluşan sınavda başarı elde etmeye çalışacaklardır. Yazılı sınavda, öğrenilen teorik bilgiler sınanacaktır. Her 3 alanda belli bir puanı aşmayı başaran adaylar, direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaktır. Direksiyon sınavında, bir komisyon eşliğinde belli başlı sürüş şekilleri test edilecektir. Durumlara verilen refleksler, kurallara olan uygunluk sınanacaktır. Bunun da başarı ile tamamlanmasının ardından, sürücüler trafiğe çıkmalarını sağlayacak olan ehliyetlerini almaya hak kazanacaktır.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu