Kadıköy Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Kadıköy Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. İstanbul, Avrupa ve Asya kıtasını bağlayan, kalabalığıyla ve trafik sorunuyla iki kıtanın birleşim noktasında trafikte sorunun bitmediği bir şehirdir. Trafik İstanbul’da insanlar için çoğu zaman çileye dönüşmektedir. Sabah saat 6- 10 arası, akşam ise 17.00-20.00 arası trafik iyiden iyiye yoğunlaşmakta, bazen 1 km yol gitmek bile sürücülerin saatlerini almaktadır. Bu durumun yaşanmasında etkili unsurlardan birisi şehrin çok kalabalık olması ve insanların toplu taşıma yerine özel vasıtalarını kullanmasıdır. İkinci unsur ise sürücülerin dikkatsiz davranışları nedeniyle trafikte yaşanan sorunların sıkışıklığa yol açmasıdır. Bu iki sebep de insanlardan kaynaklanmaktadır. Yani sorunu yaşayanla sorunu yaratan aynı varlıktır. Bu nedenle kalabalığa çözüm üretilemese bile sürücülere eğitimler sayesinde bilinç kazandırılarak sorun biraz daha hafifletilebilir.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Ehliyet kurslarında sürücülere sürücü belgesi eğitimi verilirken, kurallara uymanın da ne denli önem taşıdığı anlatılmalıdır. Bilinçli ve saygılı sürücüleri trafiğe dahil etmek için bu noktada en önemli rol ehliyet kurslarına düşmektedir. İstanbul’un en kalabalık semtlerinden birisi olan Kadıköy’de de böyle bir eğitim anlayışı benimsemiş bir sürücü kursu bulunmaktadır. Kadıköy Ehliyet ve Sürücü Kursları, öncelikli olarak sürücülere bilinç kazandırmakta, farkındalık yaratmakta ve sürücü adaylarının trafikte hata oranını en az indirmelerine yönelik eğitimler vermektedir. Kadıköy Ehliyet ve Sürücü Kursları, sürücü adaylarının öğrenmesi gereken müfredatı da ayrıntılı bir şekilde deneyimli hocalar aracılığıyla sürücü adaylarına aktarmaktadır. Bu sayede hem bilinçli hem bilgili sürücüler yetiştirilmektedir. Kadıköy’de ulaşım açısından da oldukça rahat bir bölgede yer alan Kadıköy Ehliyet ve Sürücü Kurslarına, sürücü adayları kolaylıkla ulaşabilmektedir. Merkezi bir konumda olmasına rağmen, maddi kazancı ikinci plana atan bu başarılı kurumu birçok insan da tavsiyelerle sürücü adaylarına sunmaktadır. Kalitenin anlaşılmasında en önemli pay tavsiyelerden geçer. Tavsiye edilen bir kurum olarak da ön plana çıkmayı başarmış olan Kadıköy Ehliyet ve Sürücü Kursları, eğitimde kalitesini alınan sınav sonuçlarıyla göstermektedir. Trafiğe dair her konuda donanım sahibi olmuş sürücü adayları, ehliyet sınavlarında göstermiş oldukları başarılarla sürücü kursundaki eğitimin kalitesinin en önemli kanıtlarıdırlar. Verilen eğitimlerde sınıflarda daima görsel sunular eğitime destek sağlamaktadır. Ücretsiz olarak verilen ders kaynakları sayesinde sürücü adayları kendi evlerinde de derslere çalışma imkanı bulabilmektedirler. Direksiyon derslerinin donanımlı eğitim araçları, sürücü adaylarının trafiğe çıkarak deneyim kazanmasına olanak tanımaktadır. Motor derslerinde kullanılan maket motorlar aracın motor parçalarının ayrıntılarının görülmesinde ve anlaşılmasında önemli paya sahiptir. İlk yardım derslerinde sağlıkçıların uygulamalı olarak anlattıkları ilk yardım müdahaleleri, kaza anında yaralılara ne tür müdahalelerde bulunulması gerektiğini öğretmektedir. Trafik derslerinde ise trafik kuralları, trafik levhaları ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Kadıköy Ehliyet ve Sürücü Kurslarında ödeme olanakları da sürücü adaylarını cezbetmekte, sürücü adaylarının sıkıntı yaşamadan ödeme yapmasını sağlamaktadır.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu