Göztepe Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Göztepe Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Günümüzde insanların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi ulaşımdır. Ulaşımın bu denli önemli hale gelmesinin ana nedeni, sürekli artan nüfus ve buna bağlı olarak genişleyen gelişen şehirlerdir. İstanbul’u ele alacak olursak, işe gitmek için evden çıktığınızda, bir yerden bir yere gitmek için mutlaka bir vasıtaya ihtiyaç duyarsınız. Özel aracınız olabilir, belediye otobüsü veya minibüs olabilir, taksi olabilir, metrobüs olabilir, metro ve daha pek çok farklı seçenek olabilir. Hemen herkesin aynı durumda olduğu bilindiğinden, ulaşımın ne kadar önemli bir konu olduğunu görebiliriz. Trafikte bulunan araçların büyük çoğunluğu, kişilerin şahsi araçlarıdır. Şahsi araçlar, toplu taşıma araçları, taksiler, belirli yeterliliği sağlamış belirli kişiler tarafından kullanılabilir. Ehliyet olarak adlandırılan bu yeterlilik, devletin araç kullanmak için şart koştuğu bir yasadır. İnsanların daha bilinçli bir şekilde trafiğe çıkması, teknik konular dahil olmak üzere trafikteki tüm kuralların bilinmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede, trafik kazalarının ve bu kazaların oluşturacağı zararların en aza indirilmesi planlanmaktadır.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Trafik kazalarının azalması, bilinçli sürücülerin trafiğe çıkması, sürücü kurslarının üzerine büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Göstepe ehliyet ve sürücü kursları, İstanbul’da bölgesinde çok kaliteli eğitim veren kurslardır. Teorik ve pratik derslerin uzman kişiler tarafından en iyi şekilde verilmesi sonucunda, karşılaşılacak olan sınava en iyi şekilde hazırlanmak mümkün olacaktır. Motor, trafik ve ilkyardım derslerinin alınmasının ardından verilecek olan direksiyon eğitimi, sürücü adaylarının trafiğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Teorik dersler sayesinde, trafikte nasıl davranılması gerektiği, kuralların içeriği ve bu kuralların nasıl uygulanacağı, olası bir kaza durumunda nasıl ilkyardım yapılacağı öğrenilmektedir. Öğrenilen bu bilgilerin ışığında verilecek olan direksiyon dersinde, sürücülerin almış oldukları bu bilgileri test etme şansı yakalaması sağlanmaktadır. İlk olarak trafiğe kapalı alanda verilen direksiyon dersleri, daha sonra yavaş yavaş günlük hayatın içine kaydırılmaktadır. Bu şekilde, kademeli olarak sürücü adaylarının gerçek dünyadaki trafiğe alışması sağlanmaktadır. Tüm bu derslerin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, devletin açacağı sınavlarda adaylar, bilgilerini sınayacaktır. İki etaptan oluşan sınavın birinci etabında, teorik derslerin karşılığında sorular sorulmaktadır. Trafik, motor ve ilkyardım konularını içeren bu sınavda başarılı olan adaylar, ikinci aşama olan direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaktır. Bir komisyon eşliğinde yapılacak olan direksiyon sınavını da başarıyla tamamlayan adaylar, ehliyet almaya hak kazanacaktır.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Kullanılacak olan aracın türüne göre verilen ehliyetler, farklı eğitimleri içermektedir. Otomobil, motor, otobüs, kamyon gibi pek çok farklı araç için pek çok farklı ehliyet türü bulunmaktadır. Göztepe ehliyet ve sürücü kursları, tüm bu türlerde en kaliteli eğitimleri vermektedir. Sürücülerin, insana saygılı, trafik kurallarına sadık ve ne yaptığının bilincinde olan bireyler haline gelmesi, sürücü kurslarının en büyük görevi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu