Fikirtepe Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Fikirtepe Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Sürücü kurslarında verilen eğitimler sonrasında alınan sürücü belgeleri sayesinde, sürücüler yasal olarak trafiğe çıkma hakkı kazanırlar. Sürücü kurslarının birçoğunun amacı, trafiğe bilinçli sürücüler kazandırmaktır. Ancak bir kısmının amacı da yalnızca maddi kazanç sağlamaktır. Maddi kaygıyla yola çıkan kurumlar, trafiğe bilinçsiz sürücüler kazandırmaktadır. Bu nedenle de trafik canavarları türemekte, trafikte daima sıkışıklık ya da benzeri sorunlar yaşanmaktadır. Diğer bilinçli sürücüler de bu durumdan olumsuz etkilenmekte hatta ne yazık ki can ve mal kaybına uğrayabilmektedirler. İstanbul’da maddi kazanç amacı güderek hizmet vermeye devam eden birçok sürücü kursu bulunmaktadır. Hatta yasal gereklilikleri uygulamayan ve insanları dolandıran sözde kurumlar bile bulunmaktadır. Bu nedenle sürücü kursu seçerken çok dikkatli olmak gerekir.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Fikirtepe Ehliyet ve Sürücü Kursları maddi kazançtan çok manevi kazanç güderek hizmet vereni trafiğe bilinçli sürücüler kazandırmayı hedefleyen ve hedefleri doğrultusunda eğitimlerine devam eden bir kurumdur. Fikirtepe Ehliyet ve Sürücü Kursları İstanbul Erenköy’de eğitim hizmetine devam etmektedir. Bulunduğu konum itibariyle ulaşımı oldukça rahattır ve sürücü adaylarının yakın bölgelerden de tercih edebileceği bir noktadadır. Bu nedenle de kayıtları daima dolmaktadır. Sınıflarda uygulamalı ders işlemek için çeşitli maketler, mankenler, levhalar vs. bulunmaktadır. Bu sayede aktif öğretim yöntemiyle sürücü adaylarının dersleri daha iyi idrak etmelerini sağlamaktadır. Direksiyon derslerin çift debriyaj ve fren sistemli uygulama araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar sürücülerin ve eğitimcilerin işini bir hayli kolaylaştırmaktadır. Sürücüler araç kullanımını rahat bir psikolojiyle öğrenirken, olası hata durumunda eğitimciler yan koltukta müdahale edebilmektedirler. Bu sayede sürücü adayları yapmaları ve yapmamaları gereken hamleleri uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulmaktadırlar. Fikirtepe Ehliye ve Sürücü Kurslarının araçlarında kursa ait etiketler ve aracın üstünde “sürücü adayı” levhası bulunmaktadır. Bu sayede aracın eğitim aracı olduğu ve trafikte diğer sürücülerin daha dikkatli davranmaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda kurumun tanıtımı da yapılmaktadır. Fikirtepe Ehliyet ve Sürücü Kursları, sürücü adaylarına ödeme olanaklarında kişiye özel imkanlar da sağlamaktadır. Maddi kaygı gütmeyen bu kaliteli kurum, sürücü adaylarına yüksek fiyatlar biçmemekte, insanların daha rahat koşullarda sürücü belgesi alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Sürücü kurslarının vermiş olduğu eğitimler genelde oldukça yüzeyseldir. Ancak Fikirtepe Ehliyet ve Sürücü Kurslarında verilen eğitimlerde ayrıntılara da inilerek sürücü adaylarının yapabilme ihtimali olan olası hatalardan da korunması sağlanmaktadır. Milli Eğitim onaylı müfredat, derslerde deneyimli hocalar tarafından işlenmekte, teorik derslerde görsellerden faydalanılmakta, uygulamalı derslerde maketler üzerinde uygulama yapılmakta ve derslerin daha iyi idrak edilmesi sağlanmaktadır. Sürücü adayları aldıkları eğitim sonrasında oldukça başarılı puanlar alarak sürücü belgesi sınavını geçmektedirler. Bu sınav sonrasında da trafik şubelerden gerekli ödemeyi yaparak ehliyetlerini alabilmektedirler. Fikirtepe Sürücü Kursu, erken kayıtlarda indirimli fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu