Bağdat Caddesi Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Bağdat Caddesi Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Ehliyet sahibi olmak, günümüz şartlarında bir gereklilik haline gelmiş bulunmaktadır. Giderek nüfusun artması, şehirlerin gelişmesi ve büyümesi, bir yerden bir yere gitmeyi zor hale getirmiştir. Kimi zaman iş için, kimi zaman sosyalleşmek için, kimi zaman ise sadece ziyaret için gerekli olan araçlar, ehliyet olmadan kullanılamamaktadır. Ülkemizde yasalarla korunan bu durumda, insanların araç sürebilmek için belli bir yaşı geçmiş olması, belli konularda yeterlilik kazanmış olması ve önemli bir rahatsızlığının bulunmaması gerekmektedir. Bu gerekliliklerin sebebi, insanların çok daha güvenli bir trafik ortamına kavuşması için ortaya çıkarılmıştır. Trafiğin daha güvenli olması, hem yayaların hem de sürücülerin daha bilinçli olması, kaza risklerini azaltacaktır. Ehliyet kurslarının bu konuda üzerine çok büyük görev düşmektedir. Ehliyet kurslarında verilen eğitimin kaliteli olması, insanların daha bilinçli sürücüler haline gelmesi için gereklidir. Özellikle İstanbul gibi büyük metropollerde, araç kullanacak olan kişilerin çok daha donanımlı olması gerekir.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

İstanbul’un en prestijli yerlerinden biri olan Bağdat Caddesi, ehliyet ve sürücü kursları bakımından da oldukça zengin bir yerdir. Çeşitli nedenlerden dolayı araç sahibi olmak isteyen vatandaşların başvurduğu bu kurslarda, uzman eğitmenler tarafından en kaliteli eğitim verilmektedir. Trafikte pek çok farklı araç bulunmaktadır. Otomobil, motosiklet, otobüs, kamyon, tır, iş makinası ve bunun gibi daha pek çoğu vardır. Bu araç türlerinin her birinin kendine özgü ehliyeti bulunmaktadır. Özellikleri, sürüş şekilleri farklı olan bu araçları kullanmak için gerekli olan ehliyet türünü, gerekli eğitimleri aldıktan ve gerekli sınavı başarıyla geçtikten sonra almanız mümkün olacaktır. Hangi tür araç seçecek olursanız olun, araç ve trafikle ilgili gerekli bilgileri en iyi şekilde alabileceksiniz. Bağdat Caddesi ehliyet ve sürücü kurslarında, teorik ve pratik eğitim olmak üzere iki tür zorunlu eğitim verilmektedir. Teorik eğitimin içeriğinde, motor, trafik ve ilkyardım konuları bulunmaktadır. Aracın motoru ve teknik aksamıyla ilgili bilgiler, motor derslerinde, trafik kuralları, geçiş üstünlükleri gibi konular trafik dersinde ve son olarak olumsuz durumlarda ilk müdahalenin nasıl yapılacağı, ilkyardım dersinde anlatılmaktadır. Bu derslerin tamamlanmasının ardından, pratik eğitim, yani direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu eğitimde, teorik olarak öğrenilen bilgilerin pratiğinin yapılması sağlanmaktadır.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Tüm bu derslerin başarı ile bitirilmesinin ardından, ilgili bakanlık tarafından yapılacak olan bir sınava girmeniz gerekiyor. Sınavda, tıpkı eğitimlerde olduğu gibi 2 etaptan oluşmaktadır. Motor, trafik ve ilkyardım bilgilerinin sınanmasını amaçlayan test sınavı ve bu sınavı başarıyla tamamlayanların katılabileceği direksiyon sınavı olarak ayrılmaktadır. Her iki sınav türünden de gerekli olan puanı almayı başaran adaylar, sürücü ehliyeti almaya hak kazanmaktadır. Sürücü ehliyetinin alınmasının ardından trafiğe çıkacak olan bireylerin, olabildiğince bilinçli ve dikkatli olması gerekmektedir. Eğitimin önemi, burada daha çok ortaya çıkmaktadır.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu