Ataşehir Ehliyet Ve Sürücü Kursları 2020

Ataşehir Ehliyet ve Sürücü Kursları, kaliteli eğitim sunmayı hedeflemektedir. Eğitim, her birey için doğumdan itibaren başlar ve hayat boyu sürer. İnsanlar farklı alanlarda eğitimler alarak kendilerini geliştirir ve daha geniş imkanlara sahip olurlar. Sürücü belgesi eğitimi de daha rahat ve konforlu bir hayat sürebilmek, özel araç ile ulaşımı sağlayabilmek için alınır. Sürücü belgesi eğitimi sonunda sınavlara giren sürücü adayları, sürücü belgelerine kavuşurlar. Böylece trafiğe çıkma hakkını elde etmiş olurlar. Sürücü kursları da bu doğrultuda ve bu amaçla eğitim vermektedir. Fakat sürücü kurslarında verilen eğitimler bazen sürücü olabilmek için yeterli bulunmamaktadır. Bu konuda ölçümü de devlet sınavlarla yapar. Sınavlarda başarısız olan sürücü adayları tekrar aynı sınava tabi tutulur. Böylece trafiğe çıkma konusunda yeterli ya da yetersiz olan sürücü adaylarını ayırt eder.

ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ 2020 Sürücü Ehliyeti Başvuruları Başladı
Erenköy, Ümraniye, Üsküdar, Bağlarbaşı Şubelerimizde Sizleri Bekliyoruz.

Sürücü belgesi sınavlarında başarı elde edebilmek için eğitimi gerçekten eğitim amaçlı veren sürücü kurslarını tercih etmek doğru seçenek olacaktır. Bazı eğitim kurumları, eğitimi para kazanmak için bir araç gördüklerinden sürücü adayları yeterli sürücü eğitimini alamamakta, sınavlarda da başarısız olmaktadırlar. Ancak bazı sürücü kursları eğitimi sürücü adaylarını yetiştirmek için bir araç olarak kullandıklarından bu tür sürücü adayları sürücü olmaya hak kazanırlar. Ataşehir Ehliyet ve Sürücü Kursları da açıklamış olduğumuz ikinci tip sürücü kursları arasında yer almaktadır. Yani eğitimi sürücü adaylarını yetiştirmek için bir araç olarak gören Ataşehir Ehliyet ve Sürücü Kursları, İstanbul Erenköy, Ataşehir’de bulunmaktadır. Bu kurumda esas amaç, trafiğe bilinçli, saygılı ve diğer insanların canına, malına kast etmeyecek sürücüler yetiştirmektir. İstanbul’da her gün en az 4-5 trafik kazası yaşanmaktadır. Bu kazaların yaşanmasının temel sebebi dikkatsiz ve kural ihlali yapan sürücülerdir. Hatası olmayanları da etkileyen bu bilinçsiz ve saygısız yapıdaki sürücüler nedeniyle, insanlar canından malından olarak maddi manevi kayba uğramaktadırlar. Ataşehir Ehliyet ve Sürücü Kurslarının tercih edilme sebeplerinden birisi de kendi alanlarında başarılı ve deneyimli eğitimcilerle çalışıyor olmasıdır. Kurumda görev yapan hocalar, sürücü adaylarına anlattıkları dersleri aktif öğrenme biçiminden yararlanarak işlemektedirler. Teorik ağırlıklı derslerde uygulama ya da görseller, öğrenme gücünü en az iki katına çıkarır. Bu tür öğrenme biçimi, sürücü adaylarının da kolaylıkla kuralları öğrenmelerini sağlamaktadır. Motor dersleri başta olmak üzere, trafik ve ilk yardım derslerinde uygulamalı etkinlikler, ezberci eğitimin geride bırakılarak işlendiğini göstermektedir. İnsanlar uyguladıklarını daha hızlı öğrenme şansı yakalarlar. Ancak tek yönlü öğrenmek biçimi hiçbir zaman akılda kalıcı olmaz.

Canlı Destek Üzerinden Veya İletişim Sayfamızda bulunan İletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. İletişim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Ataşehir Ehliyet ve Sürücü Kurslarının direksiyon dersleri de oldukça profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Direksiyon derslerin ayrılan ders saati, diğer kurslara oranla daha avantajlıdır. Uygulamanın en çok önem kazandığı araç kullanımı, çift debriyaj- fren sistemlerinin olduğu aday sürücü araçlarında öğretilmekte, sürücü adayları trafik deneyimi yaşamaktadırlar.

Bize Ulaşın


Adres :
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Akbank Blokları No:290 Erenköy/Kadıköy(Minibüs Yolu Üzeri Sahrayı Cedid Camii Karşısı)

Telefon: 0(216) 386 05 01

Email : yesilisikehliyet@hotmail.com

Erenköy Sürücü Kursu İstatistikleri
Erenköy Sürücü Kursu Erenköy Sürücü Kursu